Жінка з найдовшими у світі віями: "це подарунок Будди" - Cubik

Жінка з найдовшими у світі віями: "це подарунок Будди"

Вподобайте нашу сторінку Фейсбук,
щоб бачити наші нові дописи у своїй стрічці: Фейсбук
ми у Телеграм: Telegram

Ю Цзяньцзи (You Jianxia) з Китаю з найдовшими віями у світі недавно побила свій власний рекорд.

Ю Цзяньцзи - найдовші вії, рекорд Гіннеса
Ю Цзяньцзи - найдовші вії, рекорд Гіннеса

Цзяньцзи з Чанчжоу встановила світовий рекорд Гіннеса в 2016 році, коли розмір її вій становив 12,5 см. Але через п'ять років її вії майже подвоїлися в довжину, а одна на верхній лівій повіці досягла нової рекордної довжини - 20,5 см.

Лікарі не можуть пояснити цей феномен, адже вії у жінки настільки довгі, що лежать на щоках і навіть досягають підборіддя. Але Цзяньцзи вважає, що її довгі вії - це «подарунок Будди» після того, як вона провела півтора року в горах на природі: «Вперше я усвідомила, що мої вії відростають, в 2015 році. Вони продовжують повільно рости, стаючи все довшими. Згодом я пішла до медиків, щоб дізнатися, чому мої вії настільки аномально довгі, але лікарі не змогли цього пояснити. Я також намагалася знайти наукові пояснення, такі як гени або щось ще. Однак ні у кого з моєї сім'ї немає таких довгих вій, так що це неможливо пояснити спадковістю».

Ю Цзяньцзи - найдовші вії, рекорд Гіннеса

Цзян тепер вважає, що це може бути пов'язано з божественним втручанням, а не з наукою: «Я думала про те, чому у мене такі довгі вії, а потім згадала, що багато років тому провела в горах 480 днів. Після цього я вирішила, що мої вії можуть бути подарунком Будди».

Цзян говорить, що довгі вії зробили її зовнішній вигляд молодшим, а тіло - сильнішим.

«Може бути, між моїми довгими віями і сильнішим тілом є якийсь зв'язок. Я народилася відносно слабкою, але зараз я відчуваю себе більш сильною, і багато хто говорить, що я виглядаю молодше».

Ю Цзяньцзи - найдовші вії, рекорд Гіннеса

Попри те, що 20-сантиметрові вії падають їй на обличчя, Цзян говорить, що вони не впливають на її повсякденне життя, і навіть економлять час, коли вона наносить макіяж: «Завдяки моїм природним довгим віям мені не потрібно наносити тіні або підводку для очей. Мої природні довгі вії служать природною довгою підводкою для очей».

«Оскільки у мене натуральні вії, мені легко мити обличчя і займатися повсякденним життям. Вони випадають і знову ростуть. Іноді вони ламаються, якщо необережно потягнути за них. Це не проблема, вони ще виростуть. Зараз вони на кілька сантиметрів довші, ніж були п'ять років тому. У повсякденному житті мої вії не створюють мені труднощів - тільки приносять задоволення, і жодних проблем».

Ю Цзяньцзи - найдовші вії, рекорд Гіннеса

«Я хотіла б сказати іншим людям, які мають унікальну красу - давайте разом радіти нашому щастю», - додала вона.

Читайте також про рекордні очі в Книзі рекордів Гіннеса, а також про бабусю у 23 роки.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею у соціалках, цим ви нам дуже допоможете, і посприяєте популяризації україномовного ресурсу: