"Неможливий" макіяж від Інес Кус (Ines Kus) - Cubik

"Неможливий" макіяж від Інес Кус (Ines Kus)

Вподобайте нашу сторінку Фейсбук,
щоб бачити наші нові дописи у своїй стрічці: Фейсбук
ми у Телеграм: Telegram

Інес Кус (Ines Kus) з хорватської столиці Загреб створює неймовірний макіяж. Це не Фотошоп, не фокуси і не обман зору - в технічному сенсі це звичайнісінький макіяж, хоча його ще можна назвати бодіартом. Неймовірні ідеї, які Інес втілює в життя мали наслідком 48 000 фоловерів у Instagram і неймовірну популярність в соціальних мережах. Зараз у Інстаграмі мисткині написано, що вона певний час не заходила у свій обліковий запис і її заблокували, видаливши всі пости. Але фото робіт Інес можна найти у численних блогах і соціалках.

Інес каже, що її проекти більш складні, ніж роботи інших художників. Вона зосереджується на області носа, губ і шиї, які більшість візажистів намагаються уникати, тому що вони рельєфні, і на них складно наносити макіяж.

Секрет на перший погляд неможливих проектів Інес Кус - вміле поєднання малюнка і чорної фарби, які в комплексі створюють ілюзію зв'язаного або розрізаного тіла. Нижче на фото ви можете побачити, як виглядають моделі в нормальному освітленні і на чорному тлі.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею у соціалках, цим ви нам дуже допоможете, і посприяєте популяризації україномовного ресурсу: