Найбільший рот в Книзі рекордів Гіннеса: Франциско Домінго Хоакім - Cubik

Найбільший рот в Книзі рекордів Гіннеса: Франциско Домінго Хоакім

Вподобайте нашу сторінку Фейсбук,
щоб бачити наші нові дописи у своїй стрічці: Фейсбук
ми у Телеграм: Telegram

Франциско Домінго Хоакім (Francisco Domingo Joaquim) на прізвисько Чікіно (Chiquinho) отримав сертифікат Книги рекордів Гіннеса за найбільший рот у світі. Строго кажучи, об'єм рота у Франциска може бути і не рекордним, але він може його розкрити на неймовірних 17 сантиметрів. Порівняйте це досягнення зі своїми можливостями.

На перший погляд фотографії Хоакіма видаються Фотошопом. Важко повірити, що людина може настільки широко розкрити свій рот. В рот Франциско вільно поміщається стандартна банка кока-коли і при цьому залишиться ще достатньо вільного місця. Він не просто утримує банку, а здатний повертати її в роті і не відчувати при цьому жодного дискомфорту. Розтягуючи свої величезні губи, він запросто закриває все обличчя.

Думки оточуючих стосовно здатності Хоакіма часто неоднозначні, але, хай там як, найбільший в світі рот дозволив Чікіну стати всесвітньо відомим. Тепер природна особливість організму дозволяє Хоакіну купатися в променях слави.

Читайте також про найгнучкішу жінку в Книзі рекордів Гіннеса.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею у соціалках, цим ви нам дуже допоможете, і посприяєте популяризації україномовного ресурсу: