Найбільші жіночі стегна у світі: Мікель Руффінена

При зрості 166 сантиметрів в свої 39 років американка Мікель Руффінена, що має науковий ступінь з психології, має найширші стегна в світі. Згідно з вимірами, їх окружність досягає 2.4 метра і продовжує збільшуватися. Вага рекордсменки 190 кілограм, але її цей факт зовсім не бентежить, навіть більше, на думку Мікель, багато чоловіків ладні перевернути Землю, тільки щоб добитися її прихильності.

Мешканка Лос-Анджелеса не вважає за потрібне боротися із зайвою вагою, просто для неї ця вага далеко не зайва: «Я люблю свою фігуру, у мене немає проблем зі здоров’ям, тому я не бачу жодної причини сідати на дієту. Чоловіки не люблять худорлявих дівчат, їх серця тяжіють до форм у вигляді «пісочного годинника».

Фігуру Мікель не можна назвати непропорційною, тому що її талія має діаметр «всього» один метр і розташована там, де їй і належить бути – трохи вище рівня діафрагми. В цілому, зовнішність цієї жінки дійсно є чимось на зразок пісочного годинника з жіночною верхньою частиною і величезною нижньою. Ця обставина дуже подобається нинішньому чоловіку рекордсменки, Реджі Бруксу, якому якраз виповнилося 40 років. Кожен день, протягом усіх 10-ти років спільного життя, люблячий чоловік нагадує Мікель про свою палку любов. За його словами, головною причиною цієї любові є об’ємні стегна дружини.

Зовнішність Руффінени не завжди була такою, в юності її вага становила 56 кілограм. Вона була гармонійно розвиненою дівчиною, але стегна все ж були трохи завеликі, мабуть далася взнаки спадковість. Перше заміжжя Мікель відбулося, коли їй виповнився 21 рік, а ще через рік вона народила первістка Ендрю, якому вже 19. Саме тоді і почалося стабільне збільшення ваги, яка з 70 кілограм дійшла до 100. Після зустрічі з нинішнім чоловіком і в наступні 10 років Мікель народила ще трьох дітей. Меншому з них, Джасту, зараз 7, Отум на два роки старший (9), Дестіні виповнилося 13. За цей період її вага збільшилася до нинішнього значення, відповідно, ширшими стали і стегна.

Рекордсменка Книги рекордів Гіннеса вважає, що головною причиною збільшення стегон стали її вагітності: «Я думаю, це через вагітності. Я не знаю, наскільки ще виросту, оскільки багато їм. Так, є такий гріх». Мікель не страждає відсутністю апетиту, її щоденна мінімальна норма – 3000 калорій. На початках вона намагалася боротися зі збільшенням ваги і навіть використовувала для цього молочну дієту, але незабаром усвідомила марність цих спроб. Але згодом вихід був знайдений: «Коли я стала старшою, я навчилася любити своє тіло і тепер не боюся показати його». Та й нинішні 3000 калорій не є для неї великою проблемою: «3000 калорій звучить, як щось фатальне, ніби це дуже багато. Насправді все індивідуально. Я можу з’їсти на сніданок два яйця з ковбасою і салом і жменьку картоплі. Обідаю смаженою рибою і картоплею фрі, але вечеря – це моя найбільша їжа! – каже Мікель. – Мені подобається курка з рисом або пюре. Ще люблю арахіс і чіпси».

Великі стегна рекордсменки сприяли збільшенню не тільки її самооцінки, але і розмірів банківського рахунку. Адже солідні журнали та інтернет-сайти, зокрема Big Beautiful, платять їй за одну зйомку по 1000 $.

Але у кожної медалі є й зворотний бік, і широкі стегна Мікель також часом додають клопотів. Це стосується їзди в авто, а деякі дверні прорізи їй доводиться долати боком. Вдома дещо простіше, але і тут є нюанси – у Мікель є свій металевий стілець (звичайні стільці не витримують навантаження), а ліжко укріплене спеціальними кронштейнами. Є проблеми і з одягом: «У мене є дві швачки, які шиють мій одяг. Хоча я можу легко знайти одяг для своєї верхньої половини, але нижче талії – це проблема. По правді, я не хочу більше поправлятися, але і худнути теж. Я чудово виглядаю. Я сподіваюся надихати інших жінок своїм виглядом, щоб вони думали: «якщо вона щаслива зі своїм тілом, то я можу бути подвійно щасливою зі своїм!». Мікель може бути для всіх жінок прикладом того, як можливий фізичний недолік може стати джерелом позитиву.

Читайте також про найдовші нігті та рекордні очі.