Дві пари близнюків за один рік: неймовірний рекорд британки Карли Сохді - Cubik

Дві пари близнюків за один рік: неймовірний рекорд британки Карли Сохді

Вподобайте нашу сторінку Фейсбук,
щоб бачити наші нові дописи у своїй стрічці: Фейсбук
ми у Телеграм: Telegram

Часто вагітні жінки отримують стрес, коли дізнаються, що у них буде двійня. Але це ніщо в порівнянні з тим, що відчувала Карла Сохді (Carla Sohdi) після народження двох пар близнюків менш ніж за рік.

Карла Сохді (Carla Sohdi) - дві пари близнюків в рік (Англія)

33-річна мама з Віндзора дізналася, що знову вагітна через кілька тижнів після святкування народження дочок - Рози і Соні. Але вона була абсолютно вражена, коли дізналася, що їй знову доведеться народжувати двійню. Шанси такої вагітності незначні - 50 000 до одного.

Антоніо і Закарі з'явилися на світ всього за три дні до того, як їх сестри святкували свій перший день народження. В інтерв'ю The Sunday Mirror Карла Сохді сказала, що була приголомшена, коли їй сказали, що вона знову вагітна близнюками: «Ми не могли в це повірити. Це було більше, ніж я могла бажати - четверо дітей менш ніж за рік, хоча ми з чоловіком виросли в невеликих сім'ях і не знаємо, що це таке, коли багато дітей. Я знаю, що це буде важка робота, але вона того варта».

Карла Сохді (Carla Sohdi) - дві пари близнюків в рік (Англія)

Подружжя безуспішно намагалися завести дітей протягом чотирьох років. Після проведення ЕКО народилися двійнята Роза і Соня. Однак незабаром після цього Сохді завагітніла природним шляхом.

Але навіть після того, як стало відомо, що Карла знову вагітна близнюками, її чекав ще один сюрприз. Лікарі визначили, що народження хлопчиків-близнюків мало відбутися в той же день, коли народилися Роза і Соня. Зрештою, хлопчики народилися за три дні до встановленої дати, і це, можливо, стало благословенням для батьків. Щаслива пара тепер планує переїхати в новий будинок і купити велику машину.

Читайте також про бабусю в 23 роки і маму в 5 років.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею у соціалках, цим ви нам дуже допоможете, і посприяєте популяризації україномовного ресурсу: