Бізнес на класиці: як художник-аматор відтворює відомі картини у кофейних чашках - Cubik

Бізнес на класиці: як художник-аматор відтворює відомі картини у кофейних чашках

Вподобайте нашу сторінку Фейсбук,
щоб бачити наші нові дописи у своїй стрічці: Фейсбук
ми у Телеграм: Telegram

Бариста Лі Кан-бинь (Lee Kang-bin) підняв мистецтво кави на новий рівень, відтворюючи знамениті картини, серед них "Зоряна ніч" Ван Гога і "Крик" Едварда Мунка, і робить це прямо на кавовій піні у власному кафе в Сеулі.

Працюючи крихітними пензлями, 26-річний художник використовує густі вершки, зафарбовані харчовим барвником. Створення кавового шедевра займає 15 хвилин.

"Одного разу я намалював "Зоряну ніч" Ван Гога, і це виглядало так незвично, ніби хтось зменшив картину і поклав її прямо в чашку поверх кави, - говорить Лі. - відвідувачі оцінили роботу, і відтоді мені доводилося багато разів повторювати цю картину - її замовляють постійно", - говорить Лі.

Лі Кан-бинь захопився кавовим мистецтвом під час служби в армії. Захоплення виявилося настільки сильним, що після армії він купив кавоварку і відкрив власне кафе. "Зазвичай клієнти просять мене намалювати свої улюблені твори", - говорить він.

Споживання кави в Південній Кореї подвоїлася з 1990 року.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею у соціалках, цим ви нам дуже допоможете, і посприяєте популяризації україномовного ресурсу: